Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kisebb egyetemek szakait...

A kisebb egyetemek szakait (Kaposvári Egyetem, Veszprémi Egyetem) könnyebb elvégezni, mint a nagyobb egyetemekét? (Pl. : ELTE, PTE)

Figyelt kérdés
Konkrétan a magyar szakot! :D
2011. júl. 29. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
nem könnyebb! bár amúgy a magyar szaknak sem sok értelme van. de te tudod. csak aztán ha diplomaosztás után munkanélküli leszel, akkor ne sírjon a szád! vagy ha esetleg elhelyezkedsz mondjuk nettó 90-ért akkor se!
2011. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt miért kell már másodszorra megkérdezni?

Meg mit értesz az alatt, hogy könnyebb? Tanulni mindenhol kell, vizsgaidőszak mindenhol van, az szívás mindig és mindenhol. Döntsd el, hogy akarsz-e egyetemre menni, vagy sem.

2011. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Tahó vagy! Nem neked fogok sírni, hidd el!í


Második válaszoló!

Talán azért, mert először nem kaptam kielégítő választ?

2011. júl. 29. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:
De amint látod, most sem. Attól nem lesz több HASZNOS válaszod, hogy óránként megkérdezed ugyan azt.
2011. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az oldal nem tiltja, hogy óránként megkérdezzem... na mindegy, kösz a "jó tanácsokat"!
2011. júl. 29. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Baj van ezzel a kérdéssel? Jelezd a moderátorok felé!

Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte korábban már ugyanezt.


(Méghogy nem tiltja)

2011. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. magyar szaknak mindegy hol csinálod, mindenhol könnyű, és semmire se mész vele

2. veszprémi egyetem nem éppen kicsit

3. ha mindenki percenként tenné fel a kérdéseit nem működne az oldal

4. hogy konkrét választ is adjak a kérdésre, igen többnyire könnyebb, mert kisebb csoportokban vannak az órák és jobban odafigyelnek rád az oktatók

2011. júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte korábban már ugyanezt."

És abban mi a gyanús? Lefagyasztom az agyadat a kérdéssel, vagy ha elolvasod, beszippant a számítógép, elveszi a lelked és nekem adja? Nem néztél egy kicsit sok Harry Pottert? :D

Megírtam, hogy miért tettem fel 2× a kérdést!

Azt kihagytam, hogy SÜRGŐS, mivel aug. 9. a pótfelvételire való jelentkezés határideje! Valakinek még egyéb kérdése felőlem?

2011. júl. 30. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!