Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék előre készülni...

Hogyan tudnék előre készülni a 11. es tananyagra (+kisérettségi) [ pluszmég közgázra járok ]?

Figyelt kérdés

Elég gyenge vagyok (inkább lusta xD) és ha már úgy nagyon életmódváltás meg minden akkor nem árt már most elkezdeni lelkileg felkészülni a sulira:D

kérlek, segítsetek!!

köszönöm((:

17L


2011. júl. 30. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Leginkább úgy, hogy mindent átnézel, amit eddig a középiskolában tanultál, hiszen arra épül a következő két év!!! Nyelvtanulás az, aminek jobban neki tudsz feküdni, azt nem javaslom, hogy pl. történelemből tanulj előre a következő éves anyagból, mert majd ott és akkor megtudod, mennyit kell tudni. Az ismétlés viszont nem árt, főleg a kisérettségi miatt. Ha még úgy működik, mint 8 éve nálunk, akkor lesz tételsor, azoknak megfelelően kell rá készülnöd, és a tételek kidolgozásakor jót tesz a mostani ismétlés. :)

Tényleg nagy életmódváltás és változás lehet a terved, ha szombat este ilyeneken gondolkodsz!!! Sok sikert hozzá!!!

2011. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm ((: nagyon komolyan gondolom már pl egy hete teljes egézséges életmód-ot prefarálom:D

és kétnapja elkezdtem ismételgetni az angol igeidőket... félek ettől az évtől nagyon az a baj:S

matek nagyon nem erősségem:S

2011. júl. 30. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne félj tőle, az nem használ! Kitartás, az már jó, ha tudod, hogy "lusta" vagy, mert így oda tudsz figyelni erre. A mateknál nekem mindig az vált be, hogy amint nem értettem valamit, akkor kérdeztem. Egy idő után a matek tanárom óra után, kifelé menet a teremből, mindig odalépett hozzám, és megkérdezte, hogy mindent értek-e. :D

Hajrá, menni fog!!!

2011. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!