Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az alábbi egyetemek közül...

Az alábbi egyetemek közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Semmelweis Egyetem, Debreceni Tudományos Egyetem, Szegedi Tudományos Egyetem, Pécsi Tudományos Egyetem.

Ha valaki az alábbi egyetemek egyikébe jár az tudna pár dolgot írni róla?

köszönöm előre is!!


2011. aug. 1. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegedi TudományI Egyetem
2011. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
-I
2011. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szegedi Tudományegyetem
2011. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért?
2011. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos képzés miatt kérdezed? Ha igen, mind a 4egyetem színvonalas, mindegyiknek más a szakterület, másban erős, másban jobb. Én a Semmelweis-re járok, és imádom. Vannak hagyományi, színvonalas, jó a társaság. Van ismerősöm Debrecenben, Pécsen, ők is ugyanúgy szeretik:)
2011. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Az Debreceni Egyetem, "Tudományos" nélkül...

Ha orvosi miatt kérdezed, akkor tényleg mindegyik jó. Nekem SOTE-ról és pécsről vannak ismerőseim, mindegyikük imádja a suliját, én Debrecenbe járok. Azt válaszd amelyikhez a legközelebb laksz!

Ha a többi eü képzés közül érdekel valami, akkor csak a debreceni a szülésznői képzésről nyilatkozhatok: egy rokonom tavaly diplomázott, pestre költözött, 1 hónap után kapott munkát és nagyon szereti.

2011. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz.Ha orvosiról van szó, akkor mindegyik jó. Én Szegedre járok és imádom:P
2011. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fogorvosnak szeretnék majd tanulni és Pesten élek. Igazából nagyon jó lenne ha majd felvennének a SOTE-re, de azért vidékre is vágyom kollégiumba. Gondolom nagy buli lehet. Köszi az infókat!:)
2011. aug. 1. 23:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Pest meg azért buli, mert ott alapból nagyon sok a pesti, meg a saját lakásban lakó/albérletes, így itt (legalábbis én úgy vettem észre), hogy nem olyan hangsúlyos ez a kolis élet, kolis bulik, hanem amúgyis eljárunk ide-oda bulizni, iszogatni, valaki lakásásba, v buli helyre, szóval tök jó:)
2011. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeged pedig egyetemváros, csak fiatalokkal meg buli minden nap, ezerszer jobb ilyen szempontból, mint a koszos pest
2011. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!