Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy időben több szakon is...

Egy időben több szakon is járhat ösztöndíj?

Figyelt kérdés

Tanulok az egyik egyetemen, ahol az utolsó két félévben kaptam rendesen az ösztöndíjat. Most ősztől ezt folytatom, mert van még hátra pár évem, de elkezdek mellette másodszakként egy másik szakot is, egy másik egyetemen. Kaphatok ösztöndíjat mind a két szakért, vagy ezt egyénenként adják?

Nem tudom, mennyire tényező, de az eredeti szakom osztatlan, tehát MA/Msc diploma jár a végén, amit most kezdenék, az meg sima alapképzés, a három éves, BA/Bsc végzettséggel.

A válaszokat köszi előre is!


2011. aug. 5. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha költségtérítésesen végzed a másikat, akkor nem - hisz költségtérítéseseknek nem jár ösztöndíj. De ahol államis vagy (még ha kettő is), ott kaphatsz.
2011. aug. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen államis mindkettő! Már nem azért természetesen, mert olyan okos vagyok, hogy felvettek ide is, hanem azt tudom, hogy fizetősön egyáltalán nincs ösztöndíj. =)

Csak sok felé olvastam, hogy egy hallgatónak egy ösztöndíj jár, teljesen mindegy, hány aktív szakja van egy időben. Olyan is volt, aki váltig állította, hogy levelezőn abszolút nincs semmi támogatás, más fórumokon meg jól belém kötöttek, hogy levelező szakok nincsenek is, csak fizetősök, ne hazudjak. =P

Aztán nem vagyok benne biztos.

Amúgy köszi a gyors választ, ez jól hangzik! Persze megkérdezem majd a TO-n is, hogy megy ez, csak próbálok nem a leghülyébben odaállítani majd. =D

2011. aug. 6. 02:07
 3/3 anonim ***** válasza:
én olyasmit olvastam, hogy a 2 ösztöndíj átlagát lehet kapni
2011. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!