Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Stewardess szeretnék lenni....

Stewardess szeretnék lenni. Milyen iskolákat kell ehhez elvégeznem? Mik jelentenek előnyt?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 8. 03:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyebkent van ra magyar szo: utaskisero.


Eloszor le kell erettsegizned es utana elvegezned a kepzest, amit minden legitarsasag a sajat alkalmazottjainak tart (tehat ott kell elvegezned). De alt. 60-70%-ot kirostalnak abban az iskolaban. Pl. mar olyanert is, ha nem mosolyogsz eleget. Nyelveket is beszelned kell.

2011. aug. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha így keresel rá a Google-ban, még találatokat is kapsz: stewardess


Pl: [link]

2011. aug. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, megtaláltam mindent!

Csak még annyit, hogy ha 5-6 nyelvet beszélek az előny? (magyar, angol, spanyol, olasz, francia, német)

2011. aug. 8. 08:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy és jól nézel ki?
2011. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és ha leadok pár kilót, akkor jól nézek ki, de még van 6 évem ezzel bíbelődni.
2011. aug. 8. 17:31
 6/6 anonim válasza:
Hidd el nem fontos hogy jól nézz ki...amilyen stewardesseket láttam én már..
2011. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!