Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen diplomás képzések...

Milyen diplomás képzések vannak, amivel nem jár felelősség, stressz (mint pl. : gyógymasszőr)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A képzéssel vagy majd a munkával nem jár felelősség és stressz?

Nincs olyan munka, amivel nem jár felelősség, a stressz pedig attól függ,te mit hogyan veszel fel a környezetedből.

2011. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

a betölteni kívánt munkakörre gondoltam

vagy még mint az informatikus könyvtáros szak

2011. aug. 26. 19:19
 3/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok: akkor a gyógymasszőrt ne válaszd,ott bizony van felelősség!!!

A könyvtárosnál talán tényleg kevesebb,de tanulni úgy tudom sokat kell. Az informatikusnak is attól függ a felelősség,hogy hol dolgozik.

Ez így szerintem nem jó megközelítés,mindenhol van felelősség,legfeljebb eltérő mértékben.

2011. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha delelősségmentes munkát akarsz, ne légy diplomás. Legyél inkább budipucoló
2011. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A Mátrába költözhetsz REMETÉNEK egy barlangba! Na akkor nyugodt felelősségmentes életed lenne.
2011. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Osztom az utolsó véleményét.


A felelősségtől csak akkor kell félni ha link vagy inkompetens vagy.

2011. aug. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lacika666 válasza:
15%

Ohhh... letörik a fél veséd, ha 1 kicsit stresszelni kell?

Akkor a legjobb az lett volna, ha meg se születsz, na akkor tényleg nem kellene stresszelni...Jézusom, hogy lehetnek ilyen "emberek"? Apucika, anyucika kedvence!!!

2011. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Stressz" Lássuk csak: Hát sztem ha diplomát megszerezed ami magában nagy felelősség és stresszes dolog akkor az életben még több helyzettel találod magad szembe amiben bőven helye lesz a stressznek, minden munka felelősséggel és olykor nem kevés stresszel jár..attól mert pl diplomád lesz és mondjuk székben ülsz papírokat töltesz ki az is lehet elég stresszes meló..ma már elég csak egy 0 elírni valahol a munkahelyen és kivágnak akkor aztán te is stresszelhetsz h hol találsz új munkahelyet ami nem stresszes.
2011. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
hogy te mekkora bunkó vagy lacika666... normálisan is lehetne válaszolni..
2011. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lacika666 válasza:
41%
Lehetne, de egy ilyennek akinek az anyucikája meg az apucikálya egész életébe kinyalta a valagát ilyennek minek normálisan válaszolni??? Tiszta szégyen, hogy az ilyan retardáltak állandóan ki akarják magukat húzni minden alol, pedig egész életükbe nem is csináltak még annyit se, hogy 1 követ arréb raktak!
2011. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!