Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezőn, fősulin logisztikát...

Levelezőn, fősulin logisztikát hol lehet Pesten vagy környékén tanulni? Milyenek az oktatók, az oktatás?

Figyelt kérdés
Hány éves a képzés? Miből van a felvételi? Esetleg még, hogy milyen nyelvvizsga szükségeltetik oda? Köszi a válaszokat!
2011. szept. 28. 11:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és a rút anyagiak / félév?
2011. szept. 28. 11:34
 2/6 anonim ***** válasza:

A BKF-en van levelezőn gazdálkodási és menedzsment szak, azon belül pedig logisztika szakirány: [link]

7 féléves a képzés, levelezőn az oktatás általában hetente szombatonként van. Felvételi vizsga nincsen, hanem a középiskolai, illetve érettségi eremények alapján kapsz egy pontszámot, és ha ez a pontszám eléri a szak ponthatárát, akkor felvételt nyersz.

A jelentkezéshez nem szükséges nyelvvizsga, de ha van, akkor többletpontot kaphatsz érte. Viszont a diplomához jelen állás szerint államilag elismert legalább középfokú C típusú szaknyelvi vagy felsőfokú C típusú általános nyelvvizsga kell.

A féléves költségtérítési díj jelenleg 198.000 Ft, de ez változhat.

2011. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ!!!!
2011. szept. 30. 07:17
 4/6 Zsu Zsuzsi válasza:

Nem tudom, aktuális-e még a kérdésed.


Én a BGF-en tanulok nemzetközi gazdálkodás, levelezős szakon. Épp most kell szakirányt választanom, ám a logisztika szakirány ismételten nem indul levelezősöknek, és eddig LEVELEZŐSÖKNEK még sosem indult el, pedig amikor eldöntöttem, hogy ebbe a suliba jövök, és kiperkáltam a lóvét minden félév elején, ennek lehetőségét nem említették. Így most nézelődök más suliban, a BKF-re fogok valszeg átjelentkezni, ott indul a logisztika levelezőn is.

Amúgy mind 2 suliban 2 nyelvvizsga is kell a diplomához a nemzetközi gazdálkodás/gazdálkodás menedzsmenten, egy felsőfokú általános és egy középfokú gazdasági VAGY 2 középfokú gazdasági. Mindkét suliban 7 féléves a képzés, ebből az utolsó év a gyakorlat.


A költségtérítés levelezőn most 210 000 Ft/ félév körül van.


Remélem, segítettem.

2012. dec. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia, nagyon szépen köszönöm a válaszodat, azóta már nem aktuális a kérdés, mert az illető már egy másik szakot választott, és most vannak az első féléves vizsgái. Azért megy a zöld pacsi, és köszönöm még egyszer a segítséged. Jó pap is holtig tanul, elraktározom az infót, jól jöhet még ;)!
2013. jan. 4. 00:21
 6/6 Zsu Zsuzsi válasza:
:)
2013. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!