Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítsegedet kérném! Melyik...

Segítsegedet kérném! Melyik Magyarországon a legjobb egyetem, amelyen mesterképzésen klinikai pszichológiát lehet tanulni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy azon az egyetemen, amelyet javasolsz, nappali és távoktatás is működik és hogy milyen tapasztalataid vannak az egyetemmel kapcsolatban?

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. okt. 8. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elte. pszichológiát nem tudsz távoktatásban tanulni,főleg nem klinikait.
2011. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Károli nagyon jó (talán a legjobb is, de csak talán), és van ilyen szakirány. Azonban Te is tudod, hogy csak szakvizsga után dolgozhatsz kórházban. És csak nappali van mesteren.
2011. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Károlit javaslom, és csak nappalin van mesterképzés.Sok a gyakorlat,és elég színvonalas a képzés.Az ELTE-t nem javaslom,nem túl gyakorlatorientált a képzés,ha azonban kutató szeretnél lenni,akkor jó helyed lesz ott.Én Károlis vagyok,de jó pár ismerősöm jár az ELTE-re klinikai MA-ra, és mit ne mondjak,nincsenek elájulva tőle.
2011. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!