Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találhatnék egyetemet/jó...

Hol találhatnék egyetemet/jó tanfolyamot, ahol lehetőség van filmezést vagy ezzel kapcsolatos dolgokat (utómunka) tanulni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sikerült olyan egyetemet találnom ahol tanítanának filmezést és érdekelne, hogy esetleg valaki otthonosabban mozog-e e témában és tudna adni pár jó tanácsot.

Leginkább az utómunka érdekelne, például After Effects és hasonló dolgok.


2011. okt. 17. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Színház- és Filmművészeti Egyetem?

Szerintem ott mindenféle ilyesmi szak van.

2011. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:

A Károli Gáspár Református Egyetem többségi tulajdonában álló Színház és Film Intézet létrehozásával megalakult Magyarországon a színházi- és filmes területek háttérszakmáinak oktatási központja.


Az Intézetben 2009 őszétől hat képzéscsoportban (színháztechnika és rendezvénytechnika, filmtechnika, hangtechnika, képzőművészet, szakírás) mintegy harminc szak intézményes képzése kezdődhet meg. A jelentkezők SZFI Ösztöndíjra is pályázhatnak.


A képzésekre jelentkezni a Színház és Film Intézet hivatalos honlapján - www.szfi.hu - lehet. Bővebb információ: Színház és Film Intézet Központi Titkárság, Budapest, Baross u. 3., III em. 25., telefon: 06-30/510-3367.

2011. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
BKF-en van pár ilyen szak: kameran, televíziós műsorkésztő, mozgóképkultúra és médiaismeret, itt meg tudod nézni az összeset, meg hogy melyik mit takar: [link]
2011. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!