Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Külföldön mennyit lehet...

Külföldön mennyit lehet keresni, ha az ember mondjuk laboros, vagy szimpla kórházi dolgozó?

Figyelt kérdés
Gondolok most itt Angliára, és Kanadára. Mi kell ahhoz, hogy valaki laboros legyen?
2011. okt. 24. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
állás.az álláshoz pedig szakképzettség,és természetesen nyelvtudás.
2011. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kedves barátnőm,ő laborosként dolgozik Angliában.

Egyszer amikor beszélgettünk, valahogy megemlítette hogy majdnem 2000 fontot keres..De ő nem mérvadó,mert diplomás nő,és született angol.

De azt tudom,hogyha külföldi laborosként akar dolgozni kint,akkor különbözeti vizsgákat kell tennie,mert bár hiába van diplomád,vagy gyakorlatod,az angolok elvárják a több különbözeti vizsgákat.Ha meg is szerzed (csak pénzkérdés) akkor sem fogsz az elején ennyit keresni,de nem is leszel minimálbéres.

Kórházban mint segédápolónő dolgoztam én is,de az ápolónőket külföldön sem fizetik meg olyan jól,akárcsak otthon.Sokkal többet dolgozol mint amennyi pénzt kapsz érte.

39/N

2011. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!