Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova tudnék/érdemes menni...

Hova tudnék/érdemes menni továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék továbbtanulni fősulira/egyetemre de nem tudom még hogy hova. Merre érdemes menni? Beteg is vagyok. Agyi cisztám van, remeg a kezem egy kicsit, egyensúlyzavarom is van, bizonytalan vagyok (mármint pl magasban egy kötélen nemtok végigegyensúlyozni) Ha gyorsan írok akkor az elég csúnya stb. Tehát pl: orvos nem lehetném (nem is akarok az lenni) :) Valamint hogy az ilyen helyeken mennyire megy az egymás baszogatása mert arra nagyon érzékeny vagyok. Hamar felkapom a vizet. Naszóval valami 5let.
2011. nov. 11. 20:32
 1/6 A kérdező kommentje:

Kedvenc tantárgy: Kémia

Ami megy ezenkívül: matek, fizika(bár ezt utálom de valahogy megy :)), info (szívesen csinálnék valami ilyesmit de epilepsziám van félek ha lejár a hátralévő 2,5 év ameddig még a gyógyszert kell szedjem akkor lehet hogy visszajön), angol

2011. nov. 11. 20:37
 2/6 anonim ***** válasza:
mi érdekel?milyen tantárgyakban vagy jó?
2011. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és még lemaradt... estire járok és 18/f
2011. nov. 11. 20:44
 4/6 A kérdező kommentje:

fizika, kémia, matek, angol, info,

hogy mi érdekelne? sok minden... igazából én sem tudom még....

2011. nov. 11. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
ja oké már látom.lehetnél valamilyen informatikus vagy kémia szak esetleg valami agrár(élelmiszer mérnök?) stb. fevi.hu-n nézz körül
2011. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) kémiával az a gond amit fent is leírtam... picit remeg a kezem.... és ez talán gyakorlaton hátrány lehet... nemtom.... infoval meg ez az epilepszia.... bár 2-2,5 év van a gyógyszerből de utána lehet h vissza fog jönni vagy nemtudom.... igaz eddig az elmúlt 2,5 év alatt 4 rohamom volt csak, de ennek ellenére a jogsit se engedte letenni a doki.... (elővigyázatosság kedvéért.)
2011. nov. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!