Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Mit kell tennem ahhoz, hogy Magyarorszagon rezidens orvoskent dolgozhassak?

Figyelt kérdés
Frissen vegzett orvos vagyok, Erdelybol, egyelore szakmai tapasztalat nelkul. Erdekelne milyen iratokat kell beszereznem ahhoz, hogy Magyarorszagon a rezidenskepzeben reszt vehessek. Szakteruletkent foleg a patologia erdekelne. Ha valaki tud adni esetleg olyan internet cimet ahol le van irva mik a szuksesges lepesek, megkoszonnem.
2011. nov. 21. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj jelentkezni kórházakhoz. Írj önéletrajzot és küld el nekik. Magyarországon nagyon hiány van orvosokból, szerintem reagálni fognak rá. A kórház tudja megmondani elfogad-e rezidensként.
2011. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Írj az orvosi egyetemre. Itt van rezidensképzés, patológiai intézet, bizonyára meg fogod kapni a szükséges felvilágosításokat. Sok sikert.

[link]

2011. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!