Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová menjek továbbtanulni?

Hová menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok, és nem nagyon tudom mit tudok kezdeni az alábbi bizonyítvánnyal.

11-ben:

matek: 5

magyar (mind2): 4

töri: 4

angol: 4

fizika (választott): 5


12.-ben (félév, jelenleg így állok):

matek: 5

töri: 4

magyar i.: 4

magyar ny.: 3

angol: 5


És van egy 85 %-os fizika (közép) előrehozott érettségim.


Gondolkodtam műszaki sulin, de az nem éppen lányos. Szal nem tudom mit tudnék kezdeni a fizikával... Ilyen gazdasági cuccokat nagyon utálok. Jah és matekból nem tervezek emeltet tenni.

Ezen kívül a fotózás érdekel. De nem tudom, hogy mennyire éri meg egy fotós suliba menni. Azt sem nagyon tudom, hogy a fotós suliba pontok kellenek vagy felvételi van... A HVG felvételit ír, viszont a felvi.hu-n ponthatárok vannak és hát azok is eléggé magasak (a fotográfián):/

Légyszi segítsetek!


2011. dec. 3. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

BME - formatervező mérnöki elég jó lányoknak is szerintem :)

vagy esetleg ilyen hogy mozgóképkultúra? felvin nézz szét a művészeti szakok között ha ilyen beállítottságú vagy.Neked kell eldöntened mit szeretnél.Én a BME-re mennék...;)

2011. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És te miért mennél a BME-re? (Csak kíváncsi vagyok a véleményedre.)
2011. dec. 3. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem értékesebb egy ilyen diploma és jobban el lehet helyezkedni vele mint mondjuk fotográfiával.Én is végzős vagyok és voltam BME-n nyílt napon,nekem eléggé megtetszett... lehet kicsit elfogult is vagyok :)
2011. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ez a szak konkrétan mit takar? Mennyi volt tavaly a ponthatár?
2011. dec. 5. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:

340 körül szokott lenni a ponthatár államin szóval nem magas,viszont kell rajz alkalmassági,ezt el is felejtettem írni,valahogy egyértelműnek tűnt.szóval rajzzal hogy állsz?:)

háát öhm több irányba lehet menni ezzel,annyira nem mélyedtem bele (én matekra akarok menni,nem ide) de lehetsz pl. dizájner,modelltervező vagy akár gépészmérnök is.

Itt olvasgathatsz róla:

[link]

2011. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!