Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tiszteletem! Általánosságban...

Galopp kérdése:

Tiszteletem! Általánosságban tanulhat-e (sikeresen) fogtechnikus szakmát egy hallássérült személy?

Figyelt kérdés
Sajnos szájrol olvasás utáni értelmezés és idegenebb szavak szinte egyáltalán nem, vagy csak rendkivül kevés felismerésére van lehetsöég. Nagyon szépen köszönöm , minden jót :)
2011. dec. 7. 08:05
 1/4 anonim válasza:
Nekem volt egy kolléganőm aki másodállásban fogtechnikán dolgozott asszisztensként, úgy rémlik,hogy neki is van fogtechnikus végzettsége. Ha gondolja privátban megadom az e-mail címét és kapcsolatba léphet vele. Nagyon segítőkész, és egyébként hallássérült.
2011. dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy igen :) no nem vagyok se fogtechnikus se hallássérült, de ahol tanulok, ott van fogtechnika is és van közöttük egy hallássérült tanuló és nagyon ügyes. Szerintem ez olyan, hogy itt nem számít, hogy ennyi hátránnyal indulnál.
2011. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tisztelt Kérdező!


A férjem sikeresen elvégezte a fogtechnikai szakmát hallássérültként (készüléket még nem hord). Igaz, ennek több, mint 10 éve, de ismerek olyat is, aki hallókészülékkel több évtizede remek szakember (stabil fogorvosokkal, akik elfogadják Őt így). Igazából az a kérdés, a leendő fogorvosok elfogadják- e, ha esetleg kicsit hangosabban kell beszélni... Hisz ismerjük az embereket milyenek... :-(

Kitartást, és sok sikert tanulásához/ munkásságához!

2012. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyukáméknak (akik szintén hallássérültek)van egy ismerősük aki hallássérült és fogtechnikus.Szerintem sikerülhet neked ha neki is sikerült.:)Sok sikert!

13/L

2013. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!