Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyarországon melyik főiskolá...

Magyarországon melyik főiskolán a legjobb a pénzügy és számvitel szak?

Figyelt kérdés
Mert hát iskola és iskola között is van különbség.A Budapesti Gazdasági Főiskola nem érdekel,mert pestre nem akarok járni.:)
2011. dec. 18. 09:48
 1/6 Narutofan válasza:
Szia.Ha nem Pestre akarsz járni,de egy neves egyetem,vagy főiskolára szeretnél menni,akkor én ajánlani tudom a Szegedi Tudományegyetemet.Évek óta Mo. egyik kiemelkedő egyeteme.Főiskolát...azt sajnos nem tudok említeni,de ha segít akkor vannak ilyesfajta statisztikák a felvi.hu-n.
2011. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó hír: A BGF-nek van salgótarjáni és zalaegerszegi kihelyezett képzése is. Az nem Pest.
2011. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%
Szolnok
2011. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is a Szolnoki Főiskola, én is oda járok :-)
2011. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
BCE, BGF vagy PTE!
2012. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NJE, MNB intézet odaköltözött a Corvinus után, már van is egy korrekt tantervvel összerakott nemzetközi gazdálkodás mesterük.
2022. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!