Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főiskola/Egyetem továbbtanulás...

Főiskola/Egyetem továbbtanulás segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen pályát szakot válasszak?

Amikből jó vagyok: magyar, történeleme. 4-5 ötös tanuló eddig 2 előrehozott érettségim van 80%, 82% .

Jog és Államtudományban gondolkozok csak nem találtam megfelelő intézményt. Tudnátok segíteni hogy az SZTE-ÁJK (Szegedi Tudomány Egyetem ÁJK) milyen erősségű tanítás folyik? A közigazgatásban szeretnék elhelyezkedni, leginkább papírmunkákkal foglalkozni és olyan főiskola, egyetem érdekelne ami lehetőséget nyújt ezekhez?

Szeretném még1szer a segítségeteket kérni hogy milyen főiskolát egyetemet ajánlotok ahol a magyar és a történelemre helyezkedik minden, illetve nem olyan erős nehézséggű?


Előre is köszönöm.


Tamás


2011. dec. 28. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

teljesen mindegy, hogy milyen vagy középiskolában


nekem általánosban a magát baromi intelligensnek képzelő elmeháborodott matektanár azt jósolta, hogy le se fogok tudni érettségizni matekból, az érettségi 4-es lett (lehetett volna ötös is, ha tanulok rá)


főiskolán sokkal jobb az átlagom, mint középiskolában vagy általánosban volt


szte-ájk jó lesz a papírtologatáshoz, éljen a bürokrácia!

2011. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
:D:D előző kommentelő feldobtad a napom:D
2011. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hova jarsz foiskolara? Matek szzakra?
2011. dec. 28. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:
nem matekra járok
2011. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!