Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 28 évesen Jelentkezhetek...

28 évesen Jelentkezhetek rendőrnek? Milyne lehetőségeim vannek?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és rendőr szeretnék lenni. Nem tudom milyen lehetőségeim vannak, illetve hogyan kezdhetném el.


Érettségim van, illetve sportoló vagyok, ezért a fizikai teszten jól szerepelnék.


2012. jan. 4. 20:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Az elgépelt betűkért bocs, remélem minden érthető maradt :)
2012. jan. 4. 20:52
 2/5 anonim ***** válasza:
35 éves korig jelentkezhetsz rendőriskolába :)
2012. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja
2012. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jó hír! Azt tudjátok hogyan működik? Pontosan hol jelentkezhetek? Lehetséges ez még nappalin is?
2012. jan. 4. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt szerintem csak nappalin lehet. Az adott sulinál kell jelentkezni (gondolom r.szakközépre gondoltál). Le kell tölteni a suli honlapjáról egy jelentkezési egységcsomagot, ami tartalmazza a szükséges dokumentumokat, amiket kinyomtatsz, és postán elküldöd a sulinak. Kell írni önéletrajzot is. Aztán lesz majd orvosi vizsgálat, fizikai felmérő, műveltségi teszt.

Példának okáért az Adyligeti RSZKI honlapján is van róla infó: [link]

De ezen kívül van még néhány rendőrsuli Mo-n, Körmenden, Miskolcon és Szegeden is.

2012. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!