Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha középiskola érettségi után...

Ha középiskola érettségi után szakma?

Figyelt kérdés

Ha elvégeztem a középiskolát, megvan az érettségim és egyetem/főiskola helyett egy szakmát szeretnék kitanulni, akkor mi a teendőm? (jelentkezési lap, hely, stb.)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 6. 22:09
 1/5 anonim válasza:
ha esetleg konkrét szakmát írnál könnyebb lenne... az se mindegy, hogy milyen középsuliba jártál. ott nem lehet az utolsó években szakosodni? mert nem mindegy tényleg, hogy milyen szakmát szeretnél, mert van amit szakiskolában tanítanak, van amit okj-s tanfolyamon és olyan is van, amit nem tanítanak sehol, csak egy "mester" mellett tanulhatod ki.
2012. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írd be a googleba, hogy okj képzések, és kiad egy csomó oldalt, ahol fel van sorolva egy csomó tanfolyam.

Ha megvan, hogy mit szeretnél, akkor ráérsz agyalni a jelentkezésen meg az ilyeneken...

2012. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: szakács, pincér, kereskedelmi-boltvezetői. Ahol jelenleg tanulok, ott lehetne maradni technikumon, de az teljesen más jellegű, mint amit én szeretnék tanulni.


Második: már kerestem gooogle-ba is, de gondoltam ha itt felteszek egy kérdést, akkor van, aki tud konkrét iskolát mondani, és több segítséget tud adni.

2012. jan. 7. 18:11
 4/5 anonim válasza:

a férjem ide járt régen, pár évig szakácskodott is családi étteremben, azóta mással foglalkozik.


[link]

2012. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az előbb lehagytam, hogy esetleg még fafaragó.


Köszönöm a linket. ( :

2012. jan. 7. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!