Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan tanfolyam ami a...

Van olyan tanfolyam ami a felsőoktatáshoz plusz pontokat ad, de nem szükséges érettségi az elkezdéséhez?

Figyelt kérdés
Csak 11-es vagyok még, de gondolkodom a jövőn.:)
2012. febr. 6. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
nyelvtanfolyam :)
2012. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

?


Nyelvvizsgáért jár csak plusz pont.

2012. febr. 6. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pontosan így értette az első válaszoló :D menj nyelvtanfolyamra és az ott kapott nyelvtudást kamatoztathatod később.

Egyébként nincsen. OKJ-s képzéseket néhány helyen, ha a képzés szakba vág, akkor elfogadják és jár érte a pluszpont. Viszont a legtöbb OKJ-hez 1. kell érettségi 2. ha nem is kell akkor sem tudod suli mellett végezni, mert nem egy egyszerű tanfolyam, hanem rendes iskola.

De, ha így ráérsz külön tanfolyamokra járni akkor egyszerűbbnek tartom az emelt szintű érettségit.

2012. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tehát csak a nyelvvizsgára és az emelt szintű érettségire szűkült le a kör.


Köszönöm a válaszaitokat.

2012. febr. 6. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Én végeztem egy olyan OKJ tanfolyamon, amit el lehetett kezdeni az érettségi évében. Igaz nem volt olcsó :)
2012. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!