Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyenek a jövőbel...

Szerintetek milyenek a jövőbeli esélyeim az informatika terén?

Figyelt kérdés

Eredetileg nem foglalkoztam a számítógép technikai részleteivel elég mélyen. Aztán érettségi után rendszergazda képzésen vettem részt, ahol sok tanulás után rengeteg mindent megtanultam. Állítólag késő ilyen idős korban belekezdeni, dehát akkoriban még nem gondoltam erre.

Évekkel a szakma megszerzése után nem sikerült még tartósan elhelyezkednem, jópár dolgot nem tudok még.

Első szakmának rossz ötlet volt ezt tanulnom, mivel gyakorlatot várnak el a munkáltatók, jobban jártam volna egy hiányszakmával.

Véleményetek?



2012. febr. 11. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy a munkáltatók előnyben részesítik az olyanokat akiknek van már gyakorlata az adott szakmában, nem csak az informatikára hanem az összes többi szakmára igaz!Szerintem tanuld azt amihez igazán kedved van!Fontos, hogy amit tanulsz azt szívesen tanuld!Ha mellette van még egy OKJ-s képesítésed az sem baj!Minél több papírod van, annál több eséllyel indulhatsz a munka világába!
2012. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mára már előnyben részesítik az igazi jó szakembereket, főleg ebben a nehéz gazdasági helyzetben.
2012. febr. 11. 19:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Szívesen tanulom a szakmát. Voltak olyan pillanatok, amikor feladtam egy ideig, mert nehezen ment. De ez az idő már elmúlt.
2012. febr. 11. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!