Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes tanulni, az állam...

Mit érdemes tanulni, az állam által szabott kertszám csökkentés melett? A közgáz szakok csökkentésével csak az alkalmazott közgázt és közszolgálati lehet tanulni, de biztos hatalmas ponthatárral államin és akkor még ott van a hallgatói szerződés.

Figyelt kérdés
Jelenleg PTE-KTK-ra járok pénzügyi szakügyintézőként tanulok, idén végzek, és szeretem volna, szeretnék végre lediplomázni, gazdálkodási menedzsment vagy pénzügy számvitel szakon. Nagyon sok tantárgyam elszámolnák és rövidülne a képzési idöm, tehát mindenképp megérné. Márciusban nyelvizsgázzom német közép fok szakmain. Azonban az állam súlyosan csökkentette a közgazdászok tanulási lehetőségét, eddig sem volt könnyű bekerülni, de most biztos még 400 fölött lesznek jóval, ráadásul államilag támogatott szakon csak az alkalmazott közgáz és a közszolgálati szak indul. Még a közszolgálati szak ugy ahogy tetszik is de a felvetek száma csekély a ponthatár pedig az egekben lesz és akkor még nem is beszéltem a halgatói szerződésekről. Nagyon tanácstalan vagyok mit tegyek.

2012. febr. 12. 10:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!