Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szinyei, Teleki, Szerb Antal,...

Szinyei, Teleki, Szerb Antal, Corvin, Keleti vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyi ponttal vettek fel benneteket akik ide adták be a felvételit? Mennyire nehéz a szóbeli felvételi angolból?
2012. febr. 13. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
most mennem kell, de este válaszolok:D (azért írtam le, hogy benne legyen a megválaszoltjaimban, nem felejtem el, ígérem)
2012. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Na itt is vagyok:D Szóval

A Szinyei eléggé jó suli, bár csökken a színvonala, de ennek ellenére még mindig erősnek mondatható, bár vannak wcben cigizős esetek:D Kb 4.5-ös átlag kell

Teleki - rohadt jók a tanárok:D a diákok is, úgy minden. Tényleg nagyon jó suli:) 4.5.-ös átlag kéne

Szerb Antal - nem mondható erős iskolának, csak közepesenerősnek, de fejlődik! jó iskola. Kb 4.2-es átlag kéne:D

Corvin - igazából megkérdeztem róla az összesodajáró diákot, és csak pozitívat hallottam:) Bár az igazgató idegbetegXD Nyílt napon kb pánikrohamot kapott amiért valaki a lépcsőn felejtette a narancsléjétXD de beszéltem vele és aranyos:) Közepesenerős suli, de jó. 3,8-as átlagtól érvényes a bemenetel:D

2012. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. febr. 14. 09:26
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Az első válaszoló hülyeséget beszél.

A színyei nem túl erős iskola, a középmezőny végén kullog.

A teleki pontosan közepes, habár az utóbbi időben valamivel erősödött.

Amiket írtál azok közül a szerb Antal a legerősebb!!

A corvin elég gyenge suli.

Engem mindháromba felvettek, csak a Szerb Antalba nem és a keletit be sem írtam..

2012. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ne mond már hogy a szinyei gyengébb mint a szerb antal:"D úristen, hát a teleki meg főleg
2012. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerb Antalba sajnos nem vettek fel, a Szinnyeibe három tagozatra is az ideiglenesen elöl voltam, de nem őket választottam. Tőlünk a gyengébbecske 3.8-4-es tanulók jutottak be a Szinnyeibe
2012. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keleti egy jó szakközépiskola annak aki nagyjából be tudja lőni, hogy mit szeretne csinálni az életben.
2012. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert jól ment nekik a szóbeli:D
2012. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Szinyei, a Corvin és a Keleti nem túl erős, ez tény.

A Teleki Blanka és a Szerb Antal mondható jónak, olyan középerősnek. Nem tudnám megmondani, hogy a kettő közül melyik az erősebb/jobb, talán a Teleki azért, mert ott több tagozat van, tehát több a lehetőség. Viszont az épület meg eléggé lepusztult, a Szerbé viszont gyönyörű és ápolt, azért ez is az iskola színvonalát mutatja.

2012. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!