Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy valaki 65 éves kora felett is folyamatosan /szervezett kereteken belül/ tanul?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem ezeké az embereké!!!! Addig vagy fiatal,amíg az agyad befogadja a számodra is hasznos információkat. A mai modern világgal nehezen bírkóznak az idősebb emberek (mobil,dvd,internet...), aki veszi a fáradságot,hogy lépést tudjon tartani,az számomra rendkívüli ember.Amit megtanulsz, az már a tiéd. Egyébként borzasztóan fontos az agytorna.Mindenki szeretné, ha nem hülyén élné a napjait,ezért bármit megtenni,csodálatos és inteligens hozzállás.
2009. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
nagypapám most érettségizett a sitten szal szerintam sima úgy =)
2009. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én negyvenes éveim végén újra egyetemre járok (nappali tagozat, egyébként van már 3 diplomám)

Édesapám 70 év felett most tanul programozni, mert érdekli. :)

2009. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert sokan furcsán néznek rám emiatt. Még a saját lányom is így gondolja és féltékeny. Azt viszont látom, hogy őt is előbbre viszi, ő is nyúzza magát, nehogy lemaradjon. Az én apám is tanult szinte haláláig, viszont egyik tesvérem sem strapálta magát. Egyszerűen örömömet lelem az új befogadásában, így aztán ha végzek egy dologgal, kezdek egy másikat. Nemsokára intenzív /60 órás/ angolt kezdek, mert rájöttem, hiába megy az orosz, német, francia, spanyol valamelyest, az angol nélkül lehetetlen az internet világa is. És persze már megvan az angol utáni szórakozásom is. Köszönöm a bíztatást!
2009. jún. 7. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Már csknem 66 éves vagyok és állandoan új dolgakat tanulok. Minden érdekel ami korulottem van, amivel nem volt alkalmam megismerkedni fiatal koromban, pl, a számítogépekkel. Nekem ebben nagyon sokat segít a net, mert mindig találok valami újjat aminek aztán általában itt a netten részletesebben is utánanézek, vagy megvásárolom az irodalmat amelyre hivatkoznak.
2009. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!