Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Több infó az építőmérnök...

Zero666 kérdése:

Több infó az építőmérnök szakirányokról?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy építőmérnöknek tanulok, van nálunk négy szakirány (infra, magasépítés, mélyépítés, tűz és katasztrófavédelem) de a kevés infó miatt nem nagyon tudom, hogy melyik szakirányra lenne érdemes menni. Örülnék ha valaki tudna ebben segíteni.
2012. márc. 3. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én vagy a magas vagy a mélyépítést javasolnám.
2012. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig meg pont a tüzes szakirányt díicsérték nagyon, egyébként miért ezt a kettőt javasolod?
2012. márc. 4. 00:25
 3/5 anonim ***** válasza:
hova jársz pontosan?
2012. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szenti István egyetem, Ybl miklós építéstudományi kar
2012. márc. 5. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én infrából a vízépítőt javasolnám, illetve ezek közül a katasztrófavédelmet még esetleg. Egész egyszerűen azért, mert ezek nem annyira népszerű szakok, míg ha jobban utánaolvasol jó néhány helyen találni olyan magas és mélyépítőket, akik egyszerűen nem tudnak elhelyezkedni már évek óta. Persze ezt leszámítva célszerű olyat választani, amit szeretnél is csinálni!
2012. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!