Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Férfiaknak miért nincs hastánc...

Férfiaknak miért nincs hastánc tanfolyam? Ez nem megkülönböztetés?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mert a hastánc nöi táncfajta - eredetileg a féfiak csáditására szolgált a nöiesség kiemelésével. El nem tudm képzelni, hogy egy férfinek mire lenne jó - nekik semmi esetre sincsnenk nöies formáik.
2009. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van férfi hastáncos, tehát nyilván lehet tanulni. Ha odamész egy hastániskolába és megkérded h táncolhatsz-e, akkor lehet hogy nem küldenek el, de biztos csodálkozva néznek majd.

[link]


Szerintem nincs tömeges igény rá, mert ez alapvetően egy női tánc, és emiatt a reklámok is nyilván a nőkre koncentrálnak. Szerintem ez nem megkülönböztetés.

2009. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a hastánc nem férfiak csábítására szolgált eredetileg. női termékenységi tánc volt, amit a nők egymás között táncoltak, egymástól tanultak. Persze a férjeiknek is táncoltak, de nem ezért alakult ki.

Egyébként az én csoportomba jár egy pasi, és van pár híres férfi hastáncos a világon.

Egyébként Seres Zoli tényleg profin nyomja, de nekem az abszolút kedvenc: Shafeek Ibrahim :) http://www.youtube.com/watch?v=FPAllL_wsv8

22/L

2010. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!