Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a molekuláris BIONIKA...

Milyen a molekuláris BIONIKA a Pázmányon?

Figyelt kérdés
Minden érdekel; a közösség, tanárok, melyik tárgy az erősebb ...
2012. ápr. 22. 17:03
 1/1 anonim válasza:

szia!

A közösség szerintem páratlan: kis létszámú, családias egyetem, a tanáraid a neved is tudni fogják pár hét után. Ezek a tanárok segítőkészek, jól felkészültek, ám - mint minden egyetemen - itt is vannak szórótárgyak.

Első félévben a legerősebb tárgy valószínű a diszkrét matematika és algebra I. és a molekulák világa (azt hiszem ez a neve) tárgyad lesz, ezek érnek a legtöbb kreditet.

Én mérnök informatikus hallgató vagyok, szintén ezen a karon, de mivel csak ez a két szak van bsc-n és kevesen vagyunk, sok bionikás barátom van, a tárgyaink nagy része pedig megegyezik.

Írj bátran privátot, ha lenne még kérdésed!

2012. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!