Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legerősebb és a...

Melyik a legerősebb és a leggyengébb gimnázium Kaposváron?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
az a 3 közül? :D
2012. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Táncsis, Gyakorló és a Munkácsy közül !!
2012. máj. 10. 20:27
 3/12 anonim válasza:

A Toldi is gimnázium, hamár itt tartunk.

A Gyakorló,és a Toldi ugyanolyan szinten van, mint a Közgaz.

Mindegyik iskolában más a jó (más az erősség, tagozat).

Hivatalosan a Táncsics és a Munkácsy a "menő iskola" (bár semmivel sem külömb a többi erősebb iskolánál).

2012. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Kinizsiben is van pl. Gimnáziumi osztály.

Amúgy Táncsics,Munkácsy,Gyakorló az első három ez.

2012. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. máj. 13. 22:01
 6/12 anonim válasza:
4-esnek üzenem, hogy a Gyakorló, szerintem nemigazán tartozik a legerősebb gimi kategóriába, ugyanis az egyetem tartja fent, és "leakarja pattintani" magáról.
2012. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ott van még a katolikus is (bár az egyházi iskola)tapasztalat alapján jobb a Munkácsy és egyre több szak is indul, a tanárok is közvetlenebbek mint egy nagy gimnáziumban. Ha bioszról, kémiáról vagy töriről van szó csak ajánlani tudom.

Presztizsre a Táncsics a legnagyobb de állítólag már nem az mint régen.

2012. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Táncsicsos voltam,jó suli,mondjuk úgy,élhető,mert úgy tudsz normálisan a továbbtanulásra felkészülni,hogy délután is el tudsz menni erre-arra a barátokkal. A tanárok nagyon jók,minden tantárgyból van olyan tanár,aki maximálisan fel tud készíteni egy emelt szintű érettségire is,csak jót kell kifogni. Kaposvári színvonalon nem tudom,hol van erősségi szinten,a gimik többségét biztos lepipálja,de országos szintet nézve a közepesen erősbe sorolnám,mivel kis céltudatossággal és az órákon való figyeléssel bőven lehetsz kitűnő,jól tanítanak a tanárok,otthon nem kell megszakadni,és hogy is mondjam,gimnáziumra nem kell erősebbet keresni,mert ennyi bőven elég még akkor is,ha a jogira vagy az orvosira akarsz bejutni. Ráadásul hangulatos,jó légkörű iskola.Kevés manapság olyan sulit találni,ami nem sznob,és mégis jó a színvonal,tehát bátran ajánlom!
2012. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Táncsics a legerősebb suli
2012. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
7-es te nagy gyökér vagy. Táncsics benne van Mo. 100 legjobb gimnáziuma közt, Munkácsy a 200-ban is alig
2013. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!