Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri idegenforgalmi szakmene...

Megéri idegenforgalmi szakmenedzser felsőfokú képzésre menni?

Figyelt kérdés

Lehet vele munkát találni és milyet?

Elsősorban Ausztriában!


2012. jún. 3. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pincér, takarító, vendéglátós, csupa olyan dolgok, amit akár papír nélkül is megtehetnél. Nagy mázli kell ezzel a papírral valami jobb beosztással.

Egy ismerősöm Cipruson dolgozik egy hotelben, ilyen mindenes féle, ha kell takarít, ha kell felszolgál, ha kell vendéget szórakoztat. Jól keres, szép helyen van.

2012. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és a kereskedelmi szakmenedzser? Azzal el lehet helyezkedni magasabb beosztásban?
2012. jún. 3. 15:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezekkel a képzésekkel NEM fogsz magas beosztásban dolgozni, ahhoz bizony diploma kell és sok gyakorlat.
2012. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor ezekkel esélytelen egy szállodavezetői állás vagy valami kereskedelmi középvezetői állás?
2012. jún. 3. 16:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát szállodavezető ezzel a végzettséggel biztos nem leszel, esetleg megfelelő gyakorlat után recepció vezető vagy hasonló munkakörök, jól hangzik, de igazából semmit érő tanfolyamok ezek.
2012. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát elkeserítettél! Akkor nem is éri meg elvégezni semmilyen felsőfokú szakképzést?

Mert a másik amire gondoltam a pénzügyi szakügyintéző!

2012. jún. 3. 16:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem akartalak elkeseríteni a szakmenedzser képzések nem sokat érnek a munkaerő piacon, a számviteli jobb választás lenne, utána lenyomsz egy könyvelőit még + nyelvvizsga és ezekkel lesz állásod is.
2012. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most pénzügyi számviteli ügyintéző középfokú okj-re járok de már itt is nehéz a számvitel! A mérlegképessel csak szenvednék és szerintem nem sikerülne elvégezni ezért keresek valami mást! Csak fogalmam sincs mit érné meg elvégezni. Már gondolkodtam a pénzügyi vagy a befektetési tanácsadón is vagy az ingatlantanácsadón
2012. jún. 3. 17:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Műszaki képzéseken nem gondolkodtál még? Azokra mindig és minden formában lesz igény(szakmunkás-technikus-mérnök)
2012. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mérnök szakra szerintem nem vennének fel a ponthatárok miatt! Máshogy meg nem igazán vonz a műszaki terület
2012. jún. 3. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!