Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Baj ha nem megyek el évnyitóra?

Baj ha nem megyek el évnyitóra?

Figyelt kérdés
OKJ-s képzésre jelentkeztem, és hát szept. 1-én 9:30-kor lenne az évnyitó. Én azonban nem tudok menni, mert az autót kell vinni szerelőhöz. Szombatra beszéltem meg vele(szombat reggel) és hát már nem lehet máskor vinni, meg hát legközelebb ki tudja mikor ér rá, az alaktrészeket meg fontos lenne kicserélni.

2012. aug. 30. 09:05
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, amúgy esti tagozatra jelentkeztem, bár ez nem hiszem h fontos.
2012. aug. 30. 09:06
 2/7 reptoid ***** válasza:
Nem baj.
2012. aug. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piicur válasza:

nem probléma:)

ha jóban vagy valakivel onnan, akkor után akár el is mondhatja, hogy volt e valami fontosról szó.

de nem baj.

2012. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amúgy nem vagyok jóban senkivel, mert még senkit nem ismerek. Ma megyek beiratkozni, és a beiratkozás sem egységes, bármikor lehet menni 31-ig.

2012. aug. 30. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem lesz belőle baj, de a helyedben én azért felhívnám őket, mert nálunk pl. az évnyitón lesz megadva a terembeosztás, meg az órarend is. Nekünk akkor kell befizetni az első félévi tandíjat is. Nehogy emiatt kerülj esetleg kellemetlen helyzetbe. Egy telefonhívást megérne.
2012. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ!

Amúgy ma megyek beiratkozni, szóval ott meg tudok kérdezni dolgokat. Már ha van aki elmondja. :)

Az órarendet, vagy a tanítási napot meg is akartam mindenképp kérdezni, mert most nem tudom, hogy nekünk hétfő és szerda, vagy kedd és csütörtök a tanítási nap.

Tandíj az nem lesz, mert az első okj-m.

2012. aug. 30. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is az első okj-s tanfolyamon lesz, de nekünk fizetni kell, igaz nem annyit, mint akinek már van okj-s képzettsége, de 19 ezret így is félévente be kell fizetni.
2012. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!