Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most vagyok 11. es, a bioszt...

Most vagyok 11. es, a bioszt választottam "továbbvitt" term. Tudományi tantárgynak. Előlrehozott érettségizni szeretnék, de hogyan?

Figyelt kérdés
A biológia oktatás nekem 9.és 10.évfolyamon folyt,mostanra befejeződne,ha nem azt vinném tovább.Azt szeretném megkérdezni,hogy akkor is kell e osztályozó vizsgát tennem bioszból,ha a földrajzot viszem tovább helyette?Mert így ugye már megtanultam a tananyagot

2012. szept. 3. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeptember 5-ig lehet jelentkezni!!!! A lényeg, hogy 2 évet minimum tanuld az adott tárgyat és a tárgyi követelményeket is teljesítsd.. Ezt a földrajzos dolgot nem értem, hogy mit akarsz vele..
2012. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor kell osztályozóvizsgát tenni ha a jövő évben is még van bioszod és te úgy akarsz idén érettségizni belőle.
2012. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert én azt is hallottam,hogy akkor is kell osztályozót tenni,ha előrehozott érettségizek,mert hogy akkor 12.előtt érettségiztem.Szóval akkor ésszerűbb lenne földrajzra váltanom,hogy azt viszem tovább?Mert akkor jövőre és már az éven sincs biosz órám
2012. szept. 3. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy látom te két dolgot kavarsz. van az előrehozott érettségi ami azt jelenti hogy egy (vagy több) tárgyból nem 12.-ben érettségizel hanem előbb. Ez esetben (ha az elkövetkezendő években is van ez a tárgyad) kell osztályozóvizsgát tenned.

És van a kötelező természettudományos tárgy amit tovább kell vinni, ami azt jelenti hogy beleszámitják a felvételi pontodba ennek a tárgynak az utolsó két év végi jegyét, de ebből nem kell érettségizni.

2012. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De én abból szeretnék érettségizni:)
2012. szept. 3. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!