Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek felvesznek ilyen...

Szerintetek felvesznek ilyen jegyekkel a Dobos C. József, vagy Gundel Károly, Szamos Mátyás suliba? Tovább lent

Figyelt kérdés
7.-ben ---> német : 4 , fizika: 3,magyar nyelv: 4 ,matek: 3, kémia : 3, biosz : 3 . 8.-félév még nincs ugye :/ de úgy mégis kit milyen átlaggal vettek fel ? és milyen ezek helyek közül a felvételi ? nagyon nehéz ?

2012. szept. 3. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Dobosba ne menj, ha jót akarsz!

Gundelbe talán felvesznek. Itt elsősorban a szakon múlik.

A Szamosba biztosan felvesznek! :)

2012. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) megkérdezhetem mért ne menjek a Dobos -ba??
2012. szept. 4. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Messze nem olyan, mint amilyen régen volt. Illetve legjobb haverom húgát nagyon nagy mértékben kikészítették. Emellett ha jók az infóim akkor a drogozás is keményen megy arrafele. Haverom többet tudna mesélni szerintem. Ha érdekel holnap/holnaputánra privátba le tudom írni.


De lényeg ami a lényeg a 3 közül a Dobos a leggyengébb. A Gundel meg a Szamos jó sulik. De a Gundel tényleg a lehető legjobb ebben a szakmában. :)

2012. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem köszi :) de már letettem, mind a 3 -rol

:)

2012. szept. 5. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Váratlan fordulat. :O :D

Na és akkor mik a tervek végül? :)

2012. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát mivel rohadt messze van Budapest beérem egy közelebbivel :) DE még mindig szakácsnak fogok majd tanulni :)
2012. szept. 5. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!