Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akkor is átléphetek passzáv...

Akkor is átléphetek passzáv félévre, ha nincs rá különösebb indokom?

Figyelt kérdés

Az egyetlen ok, hogy korainak érzem, nem merek belevágni, mert vannak személyes gondjaim és rendesen szeretném végigcsinálni, nem depressziósan a félévet.


Viszont sem beteg, sem balesetet nem szenvedtem, így is beadhatom a kérvényt passzív félévre?


2012. okt. 10. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell megindokolni. Nem tudom, melyik felsőoktatási intézménybe nyertél felvételt, de nálunk szimplán a Neptunon 2 kattintással el lehet intézni, nem kell semmi kérvényt beadni.
2012. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekünk még etr van, /novembertől már neptun, elte.

* passzív

2012. okt. 10. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
persze. kivétel ha az lenne az első féléved. akkor a legtöbb suliba nem engedik. de ha nem akarsz beiratkozni, akkor mi a fűzfának jelentkezel?
2012. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert az 1 éve volt + a szüleim azt akarják egyetemre járjak. Nem én döntök, de örülök annak, hogy másnak van szabad akarata. Nekem nincs.
2012. okt. 10. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:

A félév passziválását csak egy bizonyos határidőig kérheted. Elég gyanús, hogy a mostani félév esetében erről a határidőről már lecsúsztál. A felsőoktatási törvény szerint a félév kezdetét követő 30 napon belül lehet visszavonni a regisztrációt. Ha nálatok ez még nem telt le, akkor adhatsz be kérvényt.

Egyébként meg menj be a TO-ra és kérdezd meg.

2012. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!