Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Én autószerelő szeretnék...

Én autószerelő szeretnék lenni és még általánosban vagyok, de nem tudom, hogy melyik a jobb nekem, ha ezután gimnáziumba megyek vagy szakközépbe?

Figyelt kérdés
És hogy jobb,meg hogyan lehet bejutni főiskolára, meg az egész továbbtanulás érdekelne.És nem hülyeségeket kérnék.

2012. nov. 5. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom hogy mindenképp szakközépbe érdemesebb menni ! csak tanácsként mondom hogy valamilyen gépész szakra menyél ami ad éretségit. igaz ha gimnáziumba mész akkor több pontot viszel amikor mész főiskolára de gimniáziumba nem tudod megszerezni aszt a gépészeti alap tudást amit a szakközépbe el sajátítasz és akkor sokkal nehezebb ha nincs meg ez a tudás mert szinte az egész alapokat amit tanulsz szakközépbe négy év alatt az a főiskolán fél év alatt meg kell tanulnod vagy nagyon lemaradsz és nem fogod érteni !!!
2012. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!