Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hanyas átlaggal vesznek fel...

Hanyas átlaggal vesznek fel szerintetek a Ceglédi Károlyi Mihály vendéglátóipari és szakképző iskolába?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 20:21
 1/4 anonim válasza:
Itt csak Unghváry László Kereskedelmi középiskola van. Károlyi Mihály nincs, nem tudom honnan vetted ez a hülyeséget. Egyébként az Unghváryba 3.5 átlagtól vesznek fel.
2013. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 delusion ***** válasza:

Kedves első válaszoló, felettébb érdekes, hogy a pontos átlagot tudod, de azt nem, hogy ennek az intézménynek a jogelődje (vagy inkább előző neve) a kérdező által is említett Károlyi Mihály Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola volt.


Tehát nem mondott a kérdező akkora hülyeséget, 2008 nyarán váltott nevet a suli, én pl. még Károlyiban kezdtem, de Unghváryban fejeztem be. A névváltással együtt szemléletváltás is történt (legalábbis akkor úgy vettem észre), ez az akkori évfolyamokat talán kevésbé jól érintette, de hogy hosszútávon milyen eredményeket ért el ez, arról csak a jelenlegi diákok tudnának mesélni.

2013. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző válaszoló..:) Igen, én ezzel tisztában vagyok ám ha hiszed ha nem, vannak olyan emberek akik csak Unghvárynak ismerik, és lehet h tudnának segíteni megválaszolni a kérdést ha "módosítva" fogalmaznának...:))
2013. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen delusion!!! :)
2013. nov. 13. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!