Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok Pécsett egy középisko...

Tudnátok Pécsett egy középiskolát, gimnáziumot ami koleszos?

Figyelt kérdés
INkább a humánusabb tantárgy érdekel matekos semiképp.ja és ott lehet kutya?Elöre köszönöm a normális válaszokat.

2012. nov. 21. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma, Pécsi Református Gimnázium, Apáczai Csere János Nevelési Központ, Koch Valéria Középiskola.

Az első kettőben a nevükből is láthatóan elég erős a vallásos oktatás (van a hittan óra, misére/istentiszteletre kell járni), viszont a Nagy Lajos az egyik legjobb (ha nem a legjobb) gimnázium a városban.

Az Apáczai ("nevkó") már kevésbé színvonalas iskola (ami a gimnáziumát illeti), a Kertváros szívében, enyhén szólva butuska diákokkal.

A Koch Valéria pedig inkább német nemzetiségi suli.


Én ennyiről tudok, de lehet, hogy akad még néhány koleszos iskola, amikről nem tudok. Kutyát nem valószínű, hogy tarthatsz ott.

2012. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Előző:Megnéztem ezeket a sulikat,de nem épp a vallásiba mennék,valami angol,francia vagy spanyolul szeretnék tanulni és mindenképp koleszos.Köszi a választ azért.
2013. febr. 18. 18:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül nem muszáj koleszosba menjek:én a Leöwey Klára gimnáziumba vagy a Kodályba mennék.
2013. jún. 3. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:

amiket írtál, ott pont a nyelvoktatás nagyon jó, színvonalas.

Leöweybe járt egy ismerősöm full német tagozatra, felsőfokú nyelvvzsgát kapott, fel vették egy jó pesti egyetemre, bár most németországban él a barátjával.

Kodályba meg egy másik ismerősöm járt olasz szakra. Később olaszországban volt cserediák a pécsi egyetemről

2013. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!