Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen átlaggal érdemes...

Wolf96 kérdése:

Milyen átlaggal érdemes megcélozni a lent említett szakmákat?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy 3-3,5-ös átlaggal érdemes-e megcélozni a következő iskolákat. ( Nem sorrendben )


Vác Király Endre -> Elektronikai műszerész

- ,, - -> Karosszérialakatos

Budapest Váci út Bánki Donát -> Karosszérialakatos


Vonzódom az informatika felé de nem vagyok jeles tanuló és a szorgalmam se a legjobb, reálisan nézve esélyem sincs az UMSZKI-ra..


A 7.-es átlagom 3,2 körül volt a 8.félévi úgy 3,2-3,5..


Nehéz bekerülni a fent említett iskolákba ? Köszi előre is az értelmes válaszokat !



2012. dec. 12. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Fú, ez azért nem egyetemválasztás... Én kertészetibe mentem, lef*stam az egész középsulis témát, oda járt a tesóm is, jó lesz nekem is az... Átlagot nem is számoltam. Ha teheted, menj hozzájuk előkészítőre, nálunk az pluszpontnak számított. Amúgy én is 3-as voltam kábé. De második félévben húzz bele, az a tuti.
2012. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Én szakmát szeretnék tanulni, nem cseszek el 4 évet a semmire. Majd szakma után érettségizek vagy nem..

Egyenlőre az ismerősök elmondása alapján a 3-mas átlaggal sima ügy lesz bekerülni a fent említett sulikba..

2012. dec. 14. 23:02
 3/5 anonim válasza:
UMSZKI-ba van esélyed, de nem ajánlom, nagyon szar egy suli szerintem, oda járok...
2012. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, írtam privátot.
2012. dec. 18. 00:59
 5/5 reterit válasza:
100%
Haverom bekerült a királyba 2,1-es átlaggal de sztem ott vigyáz mer a tanárok is bicskával járnak.
2013. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!