Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mindjárt itt lesz a központi...

Mindjárt itt lesz a központi írásbeli és azt megkérdezni, hogy mit csináljak, hogy ne izguljak?

Figyelt kérdés
Egy kicsit izgulok, mert itt lesz mindjárt az írásbeli.Mitt csináljak, hogy jól sikerüljön és még ne is izguljak?

2013. jan. 13. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Számít a tovább tanulásba?

Ha nem akkor ezt magyarázd meg magadnak.. (nekem nem .. és el is felejtettem hogy szombaton van.. XD)

ha igen akkor meg gyakorolj sokaat.. ;)

Sok sikert! :)

2013. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia. :) én is most írom szombaton.

itt gyakorolj: www.pitagorasz.hu

ne izgulj, hallgasd a kedvenc zenéidet..legyél pénteken a barátokkal.:)

2013. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én már egy olyan 1,5 évet jártam magyar előkészítőre és fél évet pedig matekra.A 8. félévi jegyeim átlaga 4,8

Ez szerintetek jó?

ja és még matekból a legjobb amit írtam az 52 pontos magyarból pedig a legjobb 34 pontos ezek szerintetek jók?

2013. jan. 14. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:

én is 4,8 vagyok..ami a suliba kell az kítűnő..matekból 30 pont a maximum nekem, magyarból 41..

matekból 52 pont? azt meg hogy? 50 a maximum ._.

2013. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam ki egy billentyűvel arrább nyomtam 42 pont
2013. jan. 15. 15:03
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Hogyan sikerült végül szerintetek?

2013. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!