Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki "későn"...

Van itt olyan aki "későn" (10,11,12,13-ban) döntötte el hogy biológiával akar tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Aki tényleg azzal is ment hogy boldogul/boldogult?:) Min van most?

2013. jan. 25. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
10.-es vagyok most döntöttem el, de hamarabb nem is tudtam volna, illetve később sem nagyon, mivel idén indult a biosz, és év végén faktot kell választani.
2013. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11.-es vagyok, kb tavaly ilyenkor döntöttem el, hogy biosz szakra akarok menni, nem pszichológiára. Faktnak felvettem a kémiát is, abból középszintűt teszek majd. :)
2013. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mindig kettes voltam, magyarra készültem. Aztán mégis gödöllőn lyukadtam ki (oda nem kellett a biosz). Most oda-vissza vágom a sejtbioszt és a növényrendszertant. Az állatok kicsit bonyibbak de még dolgozom az ügyön.


Nem azt mondom hogy nem vagyunk elkésve. De ha rájössz a sok elnyomásban hogy mit akarsz te, akkor ráléptél az igazság útjára.

2013. jan. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja a gombák meg még várnak, de ez korunk egyik nagy problémája.
2013. jan. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te biológián vagy?:) Hogy hogy nem kellet biológia?
2013. jan. 26. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!