Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Pesti...

Mi a véleményetek a Pesti Kodolányi János Főiskoláról?

Figyelt kérdés

Mindenféle tekintetben,tanítás,tanárok,közélet,lehetőségek,diákok stbstb ami eszetekbe jut!

ANDRAÓGIA SZAKON



2013. jan. 27. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
KJF-en andragógia? Ugye ez csak önköltségesen indul?
2013. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Korábban gazdálkodási-kommunikáció szakra jártam a kodón, most meg sportkommunikátorra járok. Nyilván nem választottam volna ismételten az intézményt, ha nem lennék vele megelégedve. Gyakorlatias, mindemellett családias, ami azért lényeges, mert közvetlen kapcsolat alakulhat ki közted és a tanáraid között. Évfolyamtársaim között több andragógia szakos ismerősöm van, ők is dicsérik, főként a mélyvíz szakmai gyakorlatot és a rengeteg közös programot. Szerintem igen jó választás, nem értem miért húzzák le egyesek, számos ott végzett hallgatójuk igen sokra vitte.
2013. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt a honlapjuk, sőt most sokkal kedvezőbbek lettek az áraik. :)

[link]

2013. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. igen,csak fizetős

2. köszi a választ:)

2013. febr. 4. 00:40
 5/5 anonim válasza:
Az a baj hogy nagyon sokan úgy gondolják, hogy nem túl jó a suli, nincs hírneve, de ez nem így van, tapasztalatból mondom. Iszonyat jó a suli, az oktatás, az oktatók nagyon magas színvonalon tanítanak. Ráadásul most ingyen helyeket is kínálnak és még a hallgatói szerződést sem kell aláírnod náluk. ( Egy éve végzett nemzetközi tanulmányok szakos lány, aki jelenleg a külügyminisztériumban dolgozik)
2013. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!