Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » üdv. A következőket szeretném...

üdv. A következőket szeretném megtudakolni, hogy hogyan számoljuk a hozott jegyeket a középiskolai felvételihez és, hogy felvesznek-e a József Attilla Gimnáziumba ennyi ponttal szerintetek? és, hogy milyen erős suli jó rossz jöhet minden.

Figyelt kérdés
Hát azt tudom ,hogy mindenkinek rosszul sikerült ,de nekem végképp és az átlagom is 3,9 körül van. Matek 22pont lett Magyar 32 . És 70körül re számitottam. A jegyeim: 8.félévi ,mivel a 7.eset nem tudom ,de azis e körül van. Mag. szorg 4-es töri 3 matek:2 a tanár pikkel rám amúgy 4es voltam eddig is tavaly is mindig angol:3 föci:3 biosz:4 kémia :4 tesi rajz tech 5 infó 5 fizika 3 ének 4 irodalom :5 ja és angol nyelvi tagozatot bioszt és ált. tagozatot jelöltem. Ez így hány pont jön ki ? és mennyi a ponthatár? Előre is köszönöm. Ja és mennyi lett az átlag pontszám? nagyon kiváncsi vagyok.

2013. febr. 11. 23:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen és ha év végét nézik javítsak? Mert eddig jobban állok a félévhez képest .
2013. febr. 11. 23:12
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget -.-
2013. febr. 14. 22:36
 3/3 anonim válasza:
Ha felvesznek, akkor évvégén már csak az a fő , hogy ne bukj meg !
2013. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!