Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Azt hallotam, hogy jó suli a...

Azt hallotam, hogy jó suli a SZÁMALK-META Szakközépiskola! Vélemény, érdemes oda jelentkeznem?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem érdemes. Eléggé nyílt iskola, bármikor bemehetsz a tanáriba, igazgatókhoz és meghallgatnak.

Nagy változás a középiskolához képest, mert sokkal felnőttebként kezelnek.

Én élvezem.

2013. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 SZÁMALK SZKI ***** válasza:
0%

Mindig jó olvasni a pozitív véleményeket iskolánkról, de mi is szívesen megkérdezzük diákjainkat, melyet a honlapunkon közzé is teszünk.

[link]


Személyesen is megtapasztalhatod, ha eljössz tanácsadó és nyílt napjainkra, ahol biztosítunk személyes találkozást szaktanárokkal és be is ülhetsz az órákra.


Üdvözlettel:

Az iskola

2013. febr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
18%
Sajnos már végeztem, de nagyon király a suli! Csak ajánlani tudom.
2013. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Önfényezés az megy a suli részéről azt látom, megy a marketing, merem feltételezni hogy a kérdező is a számalknál dolgozik.
2013. márc. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"Én élvezem", "Király suli".. nem hiszem, h bármelyik korombéli írni ilyet bármelyik iskoláról..
2013. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Már miért ne írhatna? -.- Én egyetemre járok,nem ismerem ezt a szakközepet,de én is imádom a sulimat,mert jó oda járni.Normálisok a tanárok,jó a társaság,szép a környék,klassz a koli..mi kell még?Azért mert vannak bárgyú 10-en,20-on évesek,akik azért "járnak" suliba,hogy otthon eltartsák őket,ne nagyon kelljen melózni,és legyen diákja,akik fikázni tudnak mindent,azért még van,aki szereti az iskoláját.
2013. márc. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Én tanultam ebben az iskolában, most én is egyetemen tanulok és hidd el, aki odajár kizárt, hogy ilyeneket írjon.. Főleg azután, h az első év után jött a levél, hogy jövőre 2x annyit kell fizetni, aki meg nem fizeti meg az új díjat az ki lesz rúgva.
2013. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%

Én szeretek ide járni, jól érzem magam.


Csatlakozva az egyik előttem szólóhoz én is úgy gondolom, hogy az ilyen név nélküli fórumokból egyébként nem szabad tájékozódni, mert erre egy ipar épül, hogy ilyen helyeken, hogy kell egy bármilyen céget, iskolát... lejáratni, vagy dicsérni.


Még egy: nekünk 25 000 Ft volt a tandíj félévente, ez most is ennyi, nem emelkedett közben, tudtommal egyetlen szakon sem. Egyébként az állami iskolákban teljesen ingyenesen is tanulhatsz, de ez a 25 000 / félév szerintem kibírható. Mindenki döntse el maga, hogy hová jelentkezik.

2013. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 KovácsBogi válasza:
100%

Én jelenleg is ide járok, most fogok végezni. Mindenkinek ajánlom, hogy: NE JELENTKEZZEN IDE!! Ha tehetném én is visszacsinálnám, csak nem akarom a szenvedéssel teli 2 évet csak úgy eldobni.

Rengeteg mindennel beetetnek az elején, aztán derül ki h minden kamu. Először is, baromira nem ingyenes! Mi már 100000-nél tartunk, és még kérnének. Persze most már elkezdtünk pattogni, és így mégsem kell többet.

Másodszor: minden héten más infót mondanak (ha időben szólnak egyáltalán), ide tartozik, h kell e fizetni, 2 nap múlva vizsga, ki az osztályfőnök, és társaik.

3.: havonta változik az összes vezető. És ha valamelyik megesküszik neked valamire, azt jövőhéten egy teljesen új ember pókerarccal tagadja. Nekünk konkrétan fél évig nem volt ofőnk, akihez az igazolással és egyéb problémáinkkal mehettünk volna. Ha bármilyen infóról lemaradtunk, mindig azt a választ kaptuk, h ezt az ofőnek kellett volna elmondania...

Nem szervezik meg a tanítást sem. Sokszor azért késett az oktatásunk heteket(!)mert nem volt tanár aki tanítsa. Ugyanez vonatkozik a gyakorlatra is. Az fél évet késett.

Jah és ha bármilyen problémával "fölmegyünk" szemforgatást, nagysóhajt, "ezt már elmondtam"-ot (csak a másik osztálynak!!!), meg "ez nem az én dolgom"-at kapunk válaszként. Ennyit a segítőkészségről...

Remélem segítettem, szívesen válaszolok további kérdésekre: ko.boglarka@gmail.com

ui.: egyébként gyógymasszőr részlegre járok, ez ránk vonatkozik!

2013. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kim Bo Mao ***** válasza:
100%
Szerintem se jelentkezz oda semmiképp! Az előttem levővel egyet értek, én is visszafordítanám az egészet, de én is a vizsga előtt állok, és már minden "hivatalosat" befizettem, amikor szólnak, hogy még ezt kérik nyomtatva, beköttetve cd-n mi egymást, újabb 5000 Ft a tandíjon/anyagköltségen kívül. Aki azt írja 25ezer félévente egy ILYEN ... képzésért nem sok, akkor vagy nagy mázlija van és pont olyan szakra jár, ahol jó lehet vagy..
2013. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!