Felvehetnek-e ide?

Figyelt kérdés

Több iskolát is megjelöltem és eddig úgy tűnik egy iskolába van esélyem de sehol sem vagyok benne a felvettek között. Első helyen a Gödöllőn található Török Ignác Gimnáziumot. Németre jelentkeztem oda még nem tudom, hogy bekerültem-e, de holnap kiderül. Második helyen a Teleki Blanka Gimnázium van, ahol két szakon is pontosan az 59. helyen állok és mindkét szakra 18-17 embert vesznek fel. Szerb Antal Gimnázium Cinkotán áll a harmadik helyen, ott a 75. vagyok 14 embert vesznek fel, oda tudom, hogy semmi esélyem. Negyedik helyen az Evangélikus Aszódi Gimi van, ahova nem akarok menni és nem tudom, hogy hol állok, de oda semmi pénzért nem akarok menni.

Utolsó helyen van az Álmos Vezér Ált. Isk. és Gimnáium, ahova menni akarok és ott nem tudom mennyi vesznek fel az általánosra de ott jelenleg a 47. vagyok.. Nem tudom, hogy fel vesznek-e de oda akarok menni. Holnap még lesznek újabb infók.Azokat leírom még majd kommentbe..de felvesznek-e az Álmosba ? ..Kérlek segítsetek!:)Fontos!!



2013. márc. 12. 19:03
 1/2 anonim válasza:

Szia, minél előbbre vagy az ideiglenes rangsorban annál nagyobb az esélyed a felvételre. A legnagyobb esélyed a felvételre abba, ahol a 47-ik vagy, így ezt a sulit tedd az első helyre a módosító lapon és így tovább.


Ne feledd, mindig sokan kiesnek, mert az első helyen lévő suli a lényeges. de ha pontos választ akarsz, akkor hívd fel Győrben, a KIR.hu ügyfélszolgálatát. Ők segítenek tanácsot adni. Sok Sikert!

2013. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2013. márc. 13. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!