Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha újra érettségizek egy...

Ha újra érettségizek egy tárgyból és az eredmény mondjuk rosszabb lesz, mint elsőre, akkor maradhat a régi eredményem v onnantól az új lesz az érvényes?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, ha rosszabb lesz az eredmény akkor simán széttépheted a papírt amit kapsz róla. Ezt még az osztályfőnököm mondta így amikor érettségiztem. Nem jelent semmit, ha rosszabb, eltéped és kész.
2009. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek: Az osztályfőnököd ezt mondta, de azért hivatalosan még úgy néz ki a dolog, hogy mindenből a legutolsó eredmény számít.
2009. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most akkor mi az igazság? Ne hagyjatok kétségek között!!!:D
2009. szept. 25. 22:29
 4/4 anonim válasza:
Elvileg az új érettségi szabály szerint nem csak szint emelőt lehet tenni??? Mert én így tudom, és idén érettségizek...és ha szintemelőt teszel, akkor amelyik jobb azt számolják, amúgy mind2 megvan és amelyiket Te szeretnéds azt írják be a törzslapba.....én így tudom
2009. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!