Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme 1 évre átmenni...

Van értelme 1 évre átmenni másik suliba?

Figyelt kérdés
Most vagyok kilencedikes egy gimiben, de bántanak az osztálytársaim, egyre keményebben, szóval mihamarabb átszeretnék menni másik iskolába. DE 11.-től szeretnék olyan suliba menni ahol idegen nyelven tanulhatok és nemzetközi érettségit lehet csinálni (a suli már megvan) Szóval erre az 1 évre amíg kijárom a tizediket érdemes átmenni? Azért nem rögtön oda a nemzetközi suliba mert addig még van idő csiszolni a nyelvtudáson meg úgy akarok odamenni hogy tényleg már csak arra a két évre, mert ott amúgy is kolis lennék. Nem tudom mit csináljak, mert az meg olyan "izé" hogy innen is átmegyek meg ha esetleg a következő évre átmennék másik gimibe onnan is elmegyek majd. De itt már kikészülök idegileg. Ráadásul azt sem tudom hová mennék. Bocsi ha nem világos.
2013. ápr. 4. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Van értelme átmenned ha ennyire nem érzed jól magad a mostani sulidban. Keress iskolát ahol fogadnak, és persze neked is megfelel. Azzal hogy utána megint másik suliba akarsz menni ne törődjél. Az még a jövő zenéje. Mi van ha nem sikerül vagy valami közbejön vagy más kezd el érdekelni? Fiatal vagy, ezen ne szenvedj inkány irány sulit keresni.
2013. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet abba a suliba átmenni 10.-be ahová 11.be akarsz menni. Egyébként ha ilyen sz.rul érzed ott magad akkor menj.
2013. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!