Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Fazekas Mihály...

Debreceni Fazekas Mihály Gimnáziumba vagy a Tóth Árpádba tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Fazekasban bioszkémiára, TÁGban a bioszkémia nyelvi előkészítőre mennék. Melyik jobb?
2013. ápr. 17. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

Hetedikes vagy nyolcadikos vagy?

Mert ha nyolcadikos, akkor elég nagy segg vagy... mostmár nem döntheted el, hogy hová mész.

2013. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
?????
2013. ápr. 17. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Fazekas, egyértelmű
2013. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én is ugyan így vagyok csak a Péchybe akarok tanulni de viszont ott lehet kézilabdázni? ugyan-úgy akarok és nem engednek sport iskolába mert elég sok sérülésem volt már..Csak én most megyek 8.-ba szerintetek a sulik közül melyik a legjobb..

-Péchy

-Dienes

-TÁG

-Medgyessy

-Ady

-Közgáz

-Hőgyes

2013. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hulye-.-ne aztnezd melyik a jobb mert toled fugg hogy teljesitesz nem a sulidtol.akar gey povolnyban is ugyanugy tanulnal mint a tagban csak a diakok a povolnyban hulyebbek.te az iskola tarsasagara vagy kivancsi de ezt mi sem tudhatjuk mert nem vagyunk jovendomondok.oda menny mi szamodra jobban megkozelitheto es jobban tetszik.ne a nepszerusegerol itelj mar-.- felforr az agyvizem.am tenyleg eldonthetted vna mar de mar nem is lehet valtoztatni max. fellebezni.am a tagot cak azert ajanlanam mert nyelvi elokeszitos de van simaja is szal so-so
2013. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Fazekas sokkal jobbakat hallottam róla mint a TÁG-ról eleve én is a Fazekasba járok és jó tapasztalataim vannak:)
2013. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
*a tagba eleg sok bekepzelt penzes jar mivel protkosok vagy leffizetik oket(fazekas kicsit obb am ilyen esettben) .az egyik csaj most 9 es tavaly meg normalis kedves csajvolt bolondos igaz gazdagok voltak akkor is..mostmeg hogy lattam meg ram se koszont..es most is ful draga meno ruhaban volt..egy masik ismeros gyereke oda ar es azt mondtak csalodtak vmiennyire.ne higyetek el menyire jo meg ilyenek mert teljesen atlagos.egy gyerekgyujto iskola.beallitjak hogy milyen jo meg ilyenek.de a gyerekekkl nem sokat foglalkoznak..kozoseg eros1es ilyen esetben inkabb a azekas de az se jobb. bnomet el vettek pedig sokkal hulyebb mint en nemis tanul rendesen.nemis erdekli.irasbelibol is jobbat irtam minto s felvettek.pedig kis ribanc kva.
2013. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a Tág pedig jó..Igaz, hogy fizetni kell de az a jó hogy ha végzős vagy és érettségizel vagy ilyesmi igaz hogy sík hülye vagy de átengednek...
2013. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!