Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most 7. -es vagyok és el kéne...

Most 7. -es vagyok és el kéne döntenem hogy mi legyek és hogy hová menjek! RENDEZVÉNYSZERVEZŐ szeretnék lenni de már csak azt nem tudom hogy hol lehetnek ilyen iskolák?! Már kerestem vagyis próbáltam de nem jártam sok sikerrel! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
nem most kell eldöntened, hogy mi akarsz menni...menj egy gimibe, vagy szakközépbe, és utána mehetsz szakképzésre vagy fősuli/egyetemre.egyébként sok helyen vannak ilyen iskolák, csak nem 14 éveseknek.
2013. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Konkrét ilyen középiskola nincs, ami ezzel foglalkozik. A legközelebb hozzá álló szakmai ágazat, az a vendéglátás-idegenforgalom, tehát max ilyen középsuliba tudsz elmenni, de elmehetsz gimibe is... max lesz egy kis tapasztalatod a vendéglátási pályán.

Rendezvényszervezőnek csak érettségi után tudsz tanulni, egy tanfolyamon, például OKJ-sen ami max 1-2 év.

2013. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 15. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!