Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a Szent Imre Katolikus...

Milyen a Szent Imre Katolikus Gimnázium Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Milyen szakok vannak?

Milyen a suli?

Milyenek a tanárok?

Milyen sportok vannak ott??

Tantárgyak.. Stb..


2013. máj. 11. 12:36
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

Gimnázium, szóval van általános, nulladik és a tagozatok pl.: biosz, kémia stb.


A suli szerintem átlagos volt. Ha nulladikra mész és nem tanulsz kb semmit nem fog érni az az éved, sok volt nulladikosnak csak érettségik előtt lett meg a nyelvvizsgája. Ha azonban megnyomod azt az évet elég korán lerakhatod mondjuk másodikban.

A tagozatok elég jók, kémia és biosz szakos (emelt!) tanárok országos hírűek, piszok jól értik a dolgukat.

Mint minden suliban, itt is vannak persze olyan tanárok akik leszarják az egészet és olyanok is akik lelkiismeretesen végzik a munkájukat.

Sportok? A tornaterem nevetségesen kicsi, még rendes focikapuk sincsenek benne. Az udvaron van egy salakpálya ugyan ami porzik és iszonyat kavicsos. Koliban van: csocsó, bilárd és darts, nem a legjobbak de az időt el lehet vele ütni. Ha gyúrni szeretnél van egy kistornateremnek nevezett terem, amit folyamatosan újítanak (vagyis próbálnak). Ezen kívül tollaslabda lehetőség van és el lehet járni úszni a szomszédos uszodába. Maradjunk annyiban nem híres a suli a sportlehetőségekről.

Míg 4 évig oda jártam a városból kb 4-5 új helyet ismertem meg: vasútállomás, spar, robinson domb és két kocsma. A várost alig ismerem, a kimenőidő nevetségesen kevés volt.

A koli az elmúlt időben nagyon lesüllyedt, még az a kevés élet is kihalt belőle.

Ha barátnőd/barátod lesz a suliból számíts rá hogy hivatalosan a kezét sem foghatod meg az épületen belül, néhány tanár erre van rákattanva és folyton bäszogatnak majd.

Hát kb ennyi én nem ajánlom neked ez a sulit, ha kérdésed van írj.

2013. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sokat segítettél!!

És lenne még egy olyan kérdésem, hogy a misék szám az sok??

2013. júl. 17. 13:33
 3/25 anonim válasza:

Ezek a kolis misék:

Havonta egy hétvégén kell 'bennmaradni' ilyenkor egy vasárnapi mise van. Minden este esti imát tartanak a kollégisták segítségével, ezek kb 10 percesek. Minden hónap első csütörtökjén este is volt mise. A többi csütörtök este pedig litánia vagy énekpróbák voltak. Ezen kívül értelem szerűen húsvét, karácsony előtt is volt + néha görögkatolikus szertartás tanítás előtt, ezek után rövidített órák.

De ha nem fogsz 'elmélyülni a hitedben' akkor is kibírhatóak.

2013. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszii.

Annyi kérdésem lenne még, hogy szerinted jó suli??


Most megyek 8.-ba és lassan döntenem kéne, hogy hova megyek tovább.. De ezen az iskolán kivül még van 3 iskola ami még tetszik : ÉVISZ, SZIKSZI és a Krúdy.. és ezeken kivül van még a Szent Imre.

Szerinted??

2013. júl. 29. 14:45
 5/25 anonim válasza:
szia, én most vagyok szentimrés, szerintem kibírható.. vagyis. a szigor sokat csökkent, ezekre a párkapcsolati dolgokra se figyelnek oda túlzottan..
2013. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

sziia, köszii :)

akkor szerinted megéri oda menni? :))

2013. aug. 26. 19:38
 7/25 anonim válasza:
igen, én szeretem :)
2013. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
okés :)
2013. szept. 21. 10:19
 9/25 anonim ***** válasza:

Oda mentél?

Fölvettek?

2014. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen, most Szent Imrés vagyok és felvettek ide :3
2015. febr. 7. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!