Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelnyelv tanfolyam. Megéri?

Jelnyelv tanfolyam. Megéri?

Figyelt kérdés
Indult most egy ilyen tanfolyam, és nagyon elgondolkodtam rajta, hogy érdemes lenne megcsinálni. 27.000 Ft a tandíj + 3.500 Ft a cd és könyv. Valaki érdeklődött már ilyenről? Hogy megy ez? Milyen papírt ad?
2009. okt. 9. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos konkrétumokat nem tudok mondani, DE... szerintem mindenképpen megéri. Az én szomszédom süket néma, vagy is nagyon keveset de végül is hall. Mivel vele tudok kommunikálni ha nehezen is, egészen egy buszozásig nem is gondoltam hogy szükségem lehetne jelnyelvre. Egyszer jöttem haza felé, 4-es helyen ültem, körülöttem 7 süketnéma emberke foglalt helyet, ebből egyik a szomszédom volt, és elmondhatatlanul kirekesztve éreztem magam. Csodálatosnak tartom, és ha egyszer lehetőségem adódik rá, én is biztos belekezdek. Mi, egészséges emberek fel sem fogjuk milyen lehet így élni, de amikor én kerültem egészségesként, egy csoport "mutogató" ember közé, akkor valahogy megértettem.
2009. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!