Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi számít manapság hiányszakmá...

Mi számít manapság hiányszakmának?

Figyelt kérdés
Van már egy szakmám, most végeztem, idegenvezetés. Természetesen még nagyon keveset tudok, így nem is tudok elhelyezkedni vele, de folyamatos nyelvfejlesztés és országismeret elsajátítása mellett jövőre talán sikerülni fog. Szeptembertől egyetemre megyek, valószínűleg gyógypedagógus leszek. Tudom, nem keres sokat, de számomra nem is ez a fontos. Szeretnék viszont a diploma mellé még egy szakmát, ami használhatóbb az előzőnél. Fontos, hogy tényleg jó legyen, mert ugye ez már fizetős lenne, és elég nehéz megteremtenem rá a pénzt, nincsenek szülők a hátam mögött sajnos. Leginkább humán beállítottságú vagyok (sajnos), imádok sütögetni, olvasni, origamizni, szeretem a nyelveket, az irodalmat és a történelmet. Mit ajánlotok? (Gondoltam a bolti eladóra is, mert több ilyen meghirdetett állást is láttam már. Szerintetek?)
2013. jún. 11. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
2013. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!