Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyha úgy gondolom elég...

Hogyha úgy gondolom elég gyenge ált. Iskolába jártam akkor mit kéne átvennem 9. re? Estleg tapasztalatok mostani 9-10. esek mi az ami nagyon jó ha átnézek 9. évfolyam elejére? A sulim tényleg mindenből gyenge volt.

Figyelt kérdés
Miket kéne átnéznem ami kötelező? Persze tantárgyanként leírva.
2013. jún. 27. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha pl kémiás gimibe mész, akkor a kémiát. Ha sima gimibe, akkor szerintem nem kell nézegetni semmit. Úgyis újat fogtok tanulni.

(Bár én már egyetemista vagyok)

2013. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Matek/Kémia/Fizika
2013. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igaz, én most érettségiztem, de ha általános gimibe mentél, akkor semmit.. anno én is nagyon gyenge ált.iskolába jártam, ahol végig kitűnő voltam, aztán egy erős,nehéz 6 osztályos gimibe mentem át, így hirtelen a félévi átlagom 3,8 lett. De az a félévi átlag elég volt, hogy összekapjam magam és jobban odafigyeljek az órákon, így utána mindig hoztam a 4,0-4,5 közötti szintet.. tök mindegy, milyen volt az általános, úgyis a gimibe fogsz mindent megtanulni. menni fog az nyugi.:)
2013. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szakközépbe megyek,giminek szerintem nincs értelme...persze megyek majd továbbtanulni
2013. jún. 28. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!